Witamy w serwisie internetowym firmy "WOJTEK" Usługi transportowe.

Od ponad 10-ciu już lat świadczymy usługi transportowe zajmując się przewozem osób na linii Zawoja - Sucha Beskidzka - Zawoja, a także oferując możliwość wynajmu BUS'a i/lub autobusu na różnego rodzaju przejazdy okolicznościowe jak:

  • wesela
  • wycieczki turystyczne krajowe i zagraniczne
  • wycieczki szkolne
  • pielgrzymki
  • imprezy sportowe
  • koncerty
  • inne

Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem posiadającym certyfikat Unii Europejskiej.

Oferta specjalna na sezon zimowy

Organizacja kuligów i imprez na życzenie

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Informacje o samochodach

Aktualnie dysponujemy 6-cioma samochodami o łacznej pojemności 173 miejsca.

Mercedes


Liczba miejsc: 9

Mercedes Sprinter


Liczba miejsc: 17+1
Możliwość przewożenia wiekszych bagaży na przyczepie.

Mercedes Sprinter


Liczba miejsc: 23+1
Dodatkowy bagażnik, tzw. "plecak"

Mercedes Vario


Liczba miejsc: 23+1

Denise


Liczba miejsc: 55+1

Denise


Liczba miejsc: 41+1

VanHool


Liczba miejsc: 50+1

VanHool


Liczba miejsc: 53+1+1

Rozkład jazdy na trasie Zawoja Markowa - Sucha Beskidzka

Przystanek Godzina odjazdu: Poniedziałek - Piątek Sobota
Zawoja Markowa 6:05 6:13 8:45 8:58 10:48 11:00 12:38 13:03 15:00 15:18 17:12 6:24 9:00 11:15 13:15 15:20 17:40
Zawoja Widły 6:12 6:20 8:52 9:05 10:55 11:07 12:45 13:10 15:05 15:25 17:19 6:27 9:05 11:19 13:19 15:24 17:45
Zawoja Centrum 6:16 6:26 8:56 9:11 11:00 11:12 12:50 13:16 15:09 15:31 17:24 6:32 9:11 11:26 13:26 15:31 17:52
Skawica Centrum 6:23 6:36 9:03 9:21 11:07 11:22 12:59 13:26 15:16 15:41 17:33 6:39 9:19 11:34 13:34 15:39 17:59
Białka Spólnota 6:28 6:41 9:08 9:26 11:12 11:27 13:04 13:31 15:21 15:46 17:38 6:44 9:25 11:40 13:39 15:45 18:04
Maków Podhalański - Osiedle 6:32 6:46 9:12 9:32 11:18 11:33 13:09 13:37 15:25 15:52 17:44 6:48 9:31 11:46 13:43 15:51 18:08


Rozkład jazdy na trasie Sucha Beskidzka - Zawoja Markowa

Przystanek Godzina odjazdu: Poniedziałek - Piątek Sobota
Sucha Beskidzka - Dworzec PKP 7:55 8:07 9:45 9:55 11:35 12:00 13:35 13:50 16:05 16:20 18:20 8:05 9:50 12:00 13:55 16:30 18:20
Sucha Beskidzka - Rynek 7:59 8:11 9:47 9:59 11:38 12:04 13:38 13:56 16:09 16:24 18:24 8:08 9:54 12:04 13:58 16:36 18:24
Maków Podhalański - Osiedle 8:10 8:26 9:56 10:11 11:53 12:16 13:52 14:08 16:21 16:36 18:36 8:23 10:06 12:16 14:10 16:48 18:36
Białka - Spólnota 8:15 8:31 10:00 10:17 11:59 12:21 13:58 14:15 16:27 16:43 18:43 8:29 10:12 12:22 14:16 16:54 18:43
Skawica Centrum 8:20 8:37 10:05 10:23 12:06 12:28 14:05 14:22 16:34 16:50 18:50 8:35 10:19 12:29 14:22 17:00 18:50
Zawoja Centrum 8:30 8:45 10:13 10:34 12:17 12:39 14:17 14:34 16:43 17:00 19:00 8:45 10:28 12:28 14:31 17:09 19:00

Zapraszamy do współpracy

Usługi transportowe "Wojtek"
Wojciech Kuś
Zawoja 1940
34-222 Zawoja

tel./fax 033 877 59 37
kom. 602 735 380
email: bus.wojtek@op.pl

Imię i Nazwisko
Adres email
Wiadomość